Zadzwoń Infolinia

Opłata 2,08 zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Biuro rzeczy znalezionych

Przez przypadek zostawili Państwo na pokładzie naszego pociągu jakiś przedmiot? Nic straconego!

Nasi konduktorzy i kierownicy pociągów regularnie i uważnie kontrolują pojazdy, a znalezione rzeczy niezwłocznie przekazują do Biura Rzeczy Znalezionych w Toruniu lub Grudziądzu. Nasze Biuro Obsługi Klienta otwarte jest w dni robocze w godzinach 8:00 – 16:00 pod adresami:

 

Arriva RP Sp. z o.o.

Biuro w Toruniu

ul. Dąbrowskiego 8/24

87-100 Toruń

(budynek dworca autobusowego Arriva, I piętro)

 

lub

 

Arriva RP Sp. z o.o.

Dział Operacji Kolejowych

ul. Droga Łąkowa 29

86-300 Grudziądz

 

Kontakt pocztowy: prosimy o dopisek „Biuro Rzeczy Znalezionych”.

E-mail: info.kolej@arriva.pl

Prosimy o podanie w tytule wiadomości dopisku “ZGUBA” (umożliwi to nam szybszą identyfikację treści i odpowiedź na Państwa pytania).

 

Całodobowa infolinia: 703 302 333 (koszt za minutę połączenia 2,08 zł brutto; realizator usługo spółka Progress Plus s.c.).

Zgłoszenie zgubionej rzeczy w pociągu

KLAUZULA INFORMACYJNA

Administratorem danych osobowych jest Arriva RP Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (kod pocztowy: 87-100 Toruń) przy ul. Dąbrowskiego 8/24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do celów związanych z rozpatrzeniem i odpowiedzią na zgłoszenie zagubionej rzeczy w pociągu. Wysyłając dane przyjmuje Pan/Pani do wiadomości, iż podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do rozpatrzenia i udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie zagubionej rzeczy w pociągu. Brak danych umożliwiających zidentyfikowanie (imię i nazwisko) oraz danych adresowych (e-mail lub adres korespondencyjny) uniemożliwiających skierowanie odpowiedzi na zgłoszenie zagubionej rzeczy w pociągu uniemożliwia jego przyjęcie i rozpatrzenie.

Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tu.