Arriva PCC

Łatwa podróż

Zmiana przewoźnika
Planując podróż, która uwzględnia zmianę przewoźnika proponujemy wiele udogodnień, które zapewnią Państwu komfortową kontynuację przejazdu.

W przypadku podróży odbywającej się pociągami spółki Arriva RP z przejściem do pociągu klasy REGIO spółki Przewozy Regionalne mogą Państwo zakupić jeden bilet na całą podróż, który będzie honorowany w pociągach obu przewoźników. (wykluczając ulgi 80% i 99%)

W sytuacji gdy  podróż będzie odbywała się pociągiem spółki Arriva RP oraz pociągiem uruchamianym przez spółkę PKP Intercity (pociągi klasy TLK, EIC, EX) należy zakupić dwa oddzielne bilety na przejazd każdym przewoźnikiem. Jednak gdy czas na przesiadkę jest krótszy niż 15 minut, istnieje możliwość zakupienia biletu z adnotacją „Zmiana przewoźnika”, który to zwalnia od opłaty za wydanie biletu na pokładzie pociągu.

Bez względu na to czy jadą Państwo do pracy, szkoły, na zakupy, w odwiedziny do znajomych czy po prostu spędzić wieczór poza domem – zależy nam, aby wybór pociągu jako środka transportu był tak łatwy i przyjemny jak nigdy dotąd!

FacebookInstagram ArrivaTwitter
Copyright Arriva 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone