Arriva PCC

Oferty pracy

...Szukasz pracy?

...Myślisz o rozwoju zawodowym?

...Lubisz wyzwania?

Jeśli jestes otwarty, kreatywny, pełen energii, z chęcia zadajesz pytania, a jeszcze chętniej udzielasz odpowiedzi, to właśnie Ciebie szukamy. Dołącz do nas!


Poniżej znajdziesz listę z aktualnymi ofertami pracy:

- Akademia Kierowców

- Elektromechanik

- Elektromechanik - Warszawa

- Kierowca autobusu

- Maszynista Pojazdów Trakcyjnych

- Maszynista Pojazdów Trakcyjnych (szkolenie)

- Mechanik

- Mechanik - Warszawa

- Specjalista ds. zakupów

Od osób, ktore współtworzą nasz sukces oczekujemy ponadprzeciętnej orientacji na potrzeby klienta, innowacyjności oraz uporu w dążeniu do celu. Nie mniej ważny jest optymizm i duch zespołowy. Jesteśmy przekonani, że wynik pracy zespołu stanowi znacznie większą wartość niż suma pracy jednostek. Stawiamy więc na współpracę i rozwój osobisty naszych pracowników.

Administratorem danych osobowych jest Arriva RP Spółka z o.o. z siedzibą w Toruniu (kod pocztowy: 87-100 Toruń) przy ul. Dąbrowskiego 8/24 („ARRIVA RP” lub „ADMINISTRATOR”), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy  w Toruniu, Wydział VII Gospodarczy KRS za numerem KRS 290693 NIP: 7010092409, REGON: 141112563

Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. 

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Arriva RP  znajduje się w polityce prywatności na naszej stronie http://arriva.pl/upload/file/Privacy%20Policy%20Template%2023-02-18%20-%20PL_ARP.pdf

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez  Arriva RP Spółka z o.o.  z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio.

Dodatkowo, można umieścić zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez  Arriva RP Spółka z o.o.  z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio.

FacebookInstagram ArrivaTwitter
Copyright Arriva 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone